ASK MED LOCK OCH BREVPRESS, gulmetall och marmor, märkt och signerad, 1900-talets första hälft.

390053. ASK MED LOCK OCH BREVPRESS, gulmetall och marmor, märkt och signerad, 1900-talets första hälft.

Brevpress, målad marmor, signerad, 15,7 x 5,7 cm
Ask med lock, gulmetall, märkt, diameter 9,8 cm.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 689