ARMRING i silver med fasettslipad bergskristall, 1960-tal.

390052. ARMRING i silver med fasettslipad bergskristall, 1960-tal.

Bred ring med en avslutande infattad sten, ca 1,7 cm i diameter. Invändigt stämpelmärkt 830 SILVER samt svenska importstämplar. Ringens diameter 6,3 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 125