MYNT och FRIMÄRKEN, 1800-1900-tal.

390048. MYNT och FRIMÄRKEN, 1800-1900-tal.

6 mynt från XVII Winter Olympics 1994 - Lillehammer.

Bruksslitage, stämplade, mynt polerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792