Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
BRICKA, flintgods och vitmetall, jugend, tidigt 1900-tal.
390011. BRICKA, flintgods och vitmetall, jugend, tidigt 1900-tal.
Längd ca. 42,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 42,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
936