CHIFFONJE, nyrenässans 1800-talets andra hälft.

389945. CHIFFONJE, nyrenässans 1800-talets andra hälft.

Alm, almrot
Bredd 77 cm
Djup 54 cm
Höjd 148 cm.

Bruksslitage, saknar några lister,
Nyckel till lådor finns, saknas nyckel till klaff
Saknas en låda i inredningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm, almrot
Bredd 77 cm
Djup 54 cm
Höjd 148 cm.

Saknas en låda i inredningen.

Antal besök: 1 111