VAS, samt skål, glas, Artist Collection, Bertil Vallien, Kosta Boda.

389868. VAS, samt skål, glas, Artist Collection, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Blå dekor på vit botten, höjd 8 respektive 18 cm.

Smärre slitage, ej signerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, ej signerade.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 692