FARTYGSBELYSNING 2 st med väggfäste, mässing, elektrisk, märkta Wiska,1900-tal.

389857. FARTYGSBELYSNING 2 st med väggfäste, mässing, elektrisk, märkta Wiska,1900-tal.

Längd ut från vägg ca 17 cm. märkta 1131.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 825