FARTYGSBELYSNING 2 st med väggfäste, mässing, elektrisk,1900-tal.

389854. FARTYGSBELYSNING 2 st med väggfäste, mässing, elektrisk,1900-tal.

Längd ut från vägg ca 17 cm
Märka HE IP56.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 17 cm
Märka HE IP56.

Slitage.

Antal besök: 697