FARTYGSBELYSNING 2 st för vägg/tak, mässing, elektrisk, 1900-tal.

389850. FARTYGSBELYSNING 2 st för vägg/tak, mässing, elektrisk, 1900-tal.

Märknig i glas
Höjd ca 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märknig i glas
Höjd ca 21 cm.

Slitage.

Antal besök: 624