LUTA, 18/1900-tal.

LUTA, 18/1900-tal.
389788. LUTA, 18/1900-tal.

Ornamenterad dekor.
Längd 115 cm.

Slitage.
Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
389788. LUTA, 18/1900-tal.

Ornamenterad dekor.
Längd 115 cm.

Slitage.
Torrsprickor.

Antal besök: 867