VÄGGLAMPA, Tingeling, Disney, OLUK, 1960-tal.

389786. VÄGGLAMPA, Tingeling, Disney, OLUK, 1960-tal.

Vägglampa i form av Tingeling, bemålad metall.
Stämplad Walt Disney Productions, Made in Denmark, OLUK, 1960.
Höjd inklusive lampsockel 21 cm.

Sliten bemålning.
Dansk elkontakt.
Åldersslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliten bemålning.
Dansk elkontakt.
Åldersslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 4 247