SOFFA, 1960-tal.

SOFFA, 1960-tal.
389745. SOFFA, 1960-tal.

Längd ca. 170 cm.

Bruksslitage. Något torkad stoppning, bakben med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
389745. SOFFA, 1960-tal.

Längd ca. 170 cm.

Antal besök: 855