SCHACKBRÄDE, marmor, 1900-tal.

3897302. SCHACKBRÄDE, marmor, 1900-tal.

Ca 25 x 25 cm. Pjäser höjd 4 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 488