GUNGSTOL, "Isabella" Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

389714. GUNGSTOL, "Isabella" Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Bemålad, lös dyna och nackkudde. Spjälrygg.

Bruksslitage, karmknoppar med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741