STOLAR, 8 stycken, "Orkesterstolen", Sven Markelius.

389693. STOLAR, 8 stycken, "Orkesterstolen", Sven Markelius.

Lackerat trä, stapelbara.

Bruksslitage samt 2 stolar med smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lackerat trä, stapelbara.

Antal besök: 757