BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa/glas, sent 1900-tal/samtida.

389626. BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa/glas, sent 1900-tal/samtida.

I form av dansande kvinna hållandes glob.
Totalhöjd 51 cm.

Bruksslitage, skada på en tumme, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 51 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 064