389568. SERVISDELAR, 59 delar, Grön Anna, Rörstrand, 1900-tal.
13 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 14 assietter, 14 koppar med fat, 2 uppläggningsfat, kruka, sockerskål med lock, potatisskål.
Bruksslitage, enstaka nagg, Några tallrikar med sprickor.