SERVISDELAR, 59 delar, Grön Anna, Rörstrand, 1900-tal.

389568. SERVISDELAR, 59 delar, Grön Anna, Rörstrand, 1900-tal.

13 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 14 assietter, 14 koppar med fat, 2 uppläggningsfat, kruka, sockerskål med lock, potatisskål.

Bruksslitage, enstaka nagg, Några tallrikar med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 379