CYKEL, Keinzle, 1900-talets andra hälft.

389504. CYKEL, Keinzle, 1900-talets andra hälft.

26 tum.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 tum.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 062