NILS KÄHLER. tekanna, Danmark.

38944. NILS KÄHLER. tekanna, Danmark.

Höjd 18, diameter 22 cm
Numrerad nr 21/ 33.

Obet nagg underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18, diameter 22 cm
Numrerad nr 21/ 33.

Obet nagg underkant.

Antal besök: 2 090