ARMBANDSUR, Lagonda.

ARMBANDSUR, Lagonda.
389376. ARMBANDSUR, Lagonda.

Waterproof.
Diameter ca 4 cm.

Repor på glaset.
Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
389376. ARMBANDSUR, Lagonda.

Waterproof.
Diameter ca 4 cm.

Repor på glaset.
Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 6 730