PRYDNADSKUDDAR, 8 st, 1900-talets andra hälft.

389346. PRYDNADSKUDDAR, 8 st, 1900-talets andra hälft.

Kvadratiska kuddarna, därav 1 odekorerad; 24 x 24 -- 27 x 27 cm.
Runda kuddarna; Diam 28 resp 31 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 605