VÄGGLJUSSTAKAR, keramik, ett par, Gefle, 1940-tal.

389344. VÄGGLJUSSTAKAR, keramik, ett par, Gefle, 1940-tal.

Höjd 31 cm, bredd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm, bredd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 228