FRUKTSERVIS, flintgods, 17 delar, William Ridgeway son & Co, England,1800-talets mitt.

389314. FRUKTSERVIS, flintgods, 17 delar, William Ridgeway son & Co, England,1800-talets mitt.

12 frukttallrikar, skål på fot, 2+2 uppläggningsfat.

Tallrikar med nagg. Skål på fot och en tallrik med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803