BREVPRESS, blybergs porfyr och metall, stående tiger.

38930. BREVPRESS, blybergs porfyr och metall, stående tiger.

Höjd 12 cm. Längd 20 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm. Längd 20 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 1 835