KARAFFER, 2 st, glas, Trelleborg samt Kosta, 1900-tal.

389305. KARAFFER, 2 st, glas, Trelleborg samt Kosta, 1900-tal.

Karaff, Kosta, höjd inklusive propp 24 cm
Karaff, Trelleborg, höjd exklusive propp 18,5 cm
Propp medföljer.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Propp medföljer.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 031