FAT, 2 st, keramik, "Spectra" 1951-65, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

389254. FAT, 2 st, keramik, "Spectra" 1951-65, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Signerad UE 1068 ALT. Ca. 26x26 cm.

Bruksslitage. Ett fat med nagg. Ett fat med två betydande sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 724