GUNNAR JANSER. "Solkorset". Olja på duk, signerad och daterad -65.

389224. GUNNAR JANSER. "Solkorset". Olja på duk, signerad och daterad -65.

Ca. 94x99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 94x99 cm.

Antal besök: 1 298