Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR JANSER. "Solkorset". Olja på duk, signerad och daterad -65.
389224. GUNNAR JANSER. "Solkorset". Olja på duk, signerad och daterad -65.
Ca. 94x99 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 94x99 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 020