Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BRITA ROTHLIN-ZACHRISSON. "Afrikaminne IV". Olja på pannå, signerad.
389216. BRITA ROTHLIN-ZACHRISSON. "Afrikaminne IV". Olja på pannå, signerad.
Ca. 51x66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 51x66 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 041