STEN LINDAHL. Oskarshamnsmotiv. Olja på duk, signerad, otydligt daterad.

389213. STEN LINDAHL. Oskarshamnsmotiv. Olja på duk, signerad, otydligt daterad.

43 x 32 cm.

Säljes till förmån för Röda Korsets lokala, nationella och internationella arbete.

Smärre färgsläpp.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 32 cm.

Smärre färgsläpp.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 783