BROR HJORTH. Efter. Skulptur. Terracotta, 1988.

389201. BROR HJORTH. Efter. Skulptur. Terracotta, 1988.

Kvinnohuvud, stämpelsignerad Bror Hjorth, numrerad 52.
Höjd 8.5 cm.

Bror Hjorth (1894–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8.5 cm.

Bror Hjorth (1894–1968)

Antal besök: 1 690