STOR BYRÅ med intarsia, gustaviansk-stil, 1900-tal.

389176. STOR BYRÅ med intarsia, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Byrå med riklig intarsia och flertalet beslag av mässing
Bredd 116 cm
Djup 49 cm
Höjd 85 cm
Löst liggande marmorskiva.

Bruksslitage, stenskivans undersida baktill med ojämn kant.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 116 cm
Djup 49 cm
Höjd 85 cm
Löst liggande marmorskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 860