OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Japansk krigare. 1800-tal. Färgträsnitt. Signerad.

38914. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Japansk krigare. 1800-tal. Färgträsnitt. Signerad.

37x23 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x23 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 2 231