BRICKA, FLASKCOASTERS 1 par samt SKÅL MED GALLERKANT, metall/nysilver, 1900-tal.

389144. BRICKA, FLASKCOASTERS 1 par samt SKÅL MED GALLERKANT, metall/nysilver, 1900-tal.

Bricka längd ca 49,5 cm.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage, bucklor, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka längd ca 49,5 cm.

Antal besök: 613