SOFFA samt FÅTÖLJ, "Hemmakväll", Carl Malmsten, OH Sjögren Tranås, 1900-talets andra hälft.

38912. SOFFA samt FÅTÖLJ, "Hemmakväll", Carl Malmsten, OH Sjögren Tranås, 1900-talets andra hälft.

Klädd med grönt vävt tyg. Soffans längd 200 cm.

Bruksslitage, tyget med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 506