SKÅL, porslin, "Anna"; Göteborgs Porslinsfabrik, tidigt 1900-tal.

389065. SKÅL, porslin, "Anna"; Göteborgs Porslinsfabrik, tidigt 1900-tal.

Diameter 26, höjd 17 cm.

Slitage, krackeleringar, glasyrdefekter, missfärgningar, enstaka fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26, höjd 17 cm.

Antal besök: 3 208