BYRÅ, 2 lådig, med intarsia, rokokostil, 1900-tal.

389055. BYRÅ, 2 lådig, med intarsia, rokokostil, 1900-tal.

Med marmorskiva. Längd 82 cm. Djup 40 cm. Höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 702