SERVISDELAR, "porslin, 13 delar. Blandsortering. Blå Blomst", Royal Copenhagen.

388901. SERVISDELAR, "porslin, 13 delar. Blandsortering. Blå Blomst", Royal Copenhagen.

1 tekanna. 1688
1 kaffekanna. 8034.
1 såsskål. 8159.
1 mindre vas. 8214.
3 små fat. 8180.
1 lock. 8034.
3 fat, 8187, 8155, 8061.
2 avlånga fat. 8016, 8017.

Kaffekanna med nagg/lagning. Några delar andrasortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 tekanna. 1688
1 kaffekanna. 8034.
1 såsskål. 8159.
1 mindre vas. 8214.
3 små fat. 8180.
1 lock. 8034.
3 fat, 8187, 8155, 8061.
2 avlånga fat. 8016, 8017.

Antal besök: 1 125