FIGURINER, 5st, bland annat Lisa Larson.

38881. FIGURINER, 5st, bland annat Lisa Larson.

Katter, 2st, Lisa Larson.
Elefanter, 3st, bland annat Folke Jernberg.
Höjd 3,5 - 16 cm.

Slitage, den större elefanten med mindre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Katter, 2st, Lisa Larson.
Höjd 3,5 - 16 cm.

Antal besök: 857