TAMBURMAJOR, gulmetall, Rörmekano, Skånes Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

388767. TAMBURMAJOR, gulmetall, Rörmekano, Skånes Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 183 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 183 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 796