AVSTÅNDSMÄTARE M/37, 1.25m AMS, Carl Zeiss Jena.

388736. AVSTÅNDSMÄTARE M/37, 1.25m AMS, Carl Zeiss Jena.

Längd ca 135 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 135 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 630