BYRÅ, 1900-talets mitt.

BYRÅ, 1900-talets mitt.
388734. BYRÅ, 1900-talets mitt.

Längd 75 cm
Bredd 37,5 cm
Höjd 86 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor, fläckar.
Ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm
Bredd 37,5 cm
Höjd 86 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor, fläckar.
Ben löst.

Antal besök: 917