VAS, "Inca" Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby nr 32.

38871. VAS, "Inca" Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby nr 32.

Med plåtinsats med text "God Jul 1951".
Vas höjd ca 54 cm.

Slitage, smärre nagg däribland vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd ca 54 cm.

Antal besök: 3 461