PARTI KNIVAR, 11 stycken, bland annat Kauhavan, Finland.

38869. PARTI KNIVAR, 11 stycken, bland annat Kauhavan, Finland.

Bland annat tre knivar signerade Kauhavan.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 874