LJUSLAMPETTER, 1 par, "Kungalampetten", Karl Erik Torssell, 1900-tal.

388681. LJUSLAMPETTER, 1 par, "Kungalampetten", Karl Erik Torssell, 1900-tal.

Stämplade Torssell 60 Sweden
Diameter 20cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade Torssell 60 Sweden
Diameter 20cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 1 943