ARMBANDSUR, Certina Automatic Blue ribbon, boett 14 k guld.

388642. ARMBANDSUR, Certina Automatic Blue ribbon, boett 14 k guld.

Urtavla med datum, urtavland diameter ca 30 mm.

Slitage, repor, gravyr på boettlock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 152