TUMLARE, 3 st, samt KALK, mässing, 1800-TAL.

38861. TUMLARE, 3 st, samt KALK, mässing, 1800-TAL.

Kalkens Höjd 13 cm.

Slitage, bucklor. Förtennad tumlare med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalkens Höjd 13 cm.

Antal besök: 1 809