GOLVLAMPA, 1940-tal.

GOLVLAMPA, 1940-tal.
388549. GOLVLAMPA, 1940-tal.

Höj- och sänkbar.

Skador på skärm. Ej fullständigt monterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
388549. GOLVLAMPA, 1940-tal.

Höj- och sänkbar.

Antal besök: 703