VINGLAS, 7 st samt SNAPSGLAS, 5 st, Helgaslipning, 1900-tal.

388545. VINGLAS, 7 st samt SNAPSGLAS, 5 st, Helgaslipning, 1900-tal.

Vinglas höjd 18 cm.
3 snapsglas 14 cm.
2 snapsglas med stjärnmönster i foten 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglas höjd 18 cm.
3 snapsglas 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 064