FAT, silver, Porto, Portugal, 1800/1900-tal.

388492. FAT, silver, Porto, Portugal, 1800/1900-tal.

Med genombruten dekor.
Diameter ca 29 cm.
Vikt ca 311 gram.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage, lagningar samt kompletteringar ej av silver av dekor. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med genombruten dekor.
Diameter ca 29 cm.
Vikt ca 311 gram.

Antal besök: 1 093