INGE SCHIÖLER. färglitografi, sign o numr 77/360. Daterad 1969.

388486. INGE SCHIÖLER. färglitografi, sign o numr 77/360. Daterad 1969.

Skog. 41xz34.

Ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skog. 41xz34.

Ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Antal besök: 1 005